5 Janar 2022, 13:00

Ermali cooks in the kitchen and taught us such a simple new recipe

Ermali gatuan në kuzhinë dhe na mësoi një recetë të re kaq të thjeshtë

XING

Ermali gatuan në kuzhinë dhe na mësoi një recetë

Ermali, së bashku me Amin, Joelin, Sian dhe disa miq ndodhen në Starsburg, Francë prej disa ditësh ku nuk kanë munguar videot përshëndetëse e ato me humor. Por mëngjesin e sotëm Ermali na ka treguar një tjetër aftësi të tij.

Ermali gatuan në kuzhinë dhe na mësoi një recetë

Producenti ka publikuar një video ku shfaqet duke gatuar e duke na mësuar një recetë të re dhe që duhet thënë duket kaq e thjeshtë për tu bërë.

Ermali gatuan në kuzhinë dhe na mësoi një recetë

"Dikush do tju dojë më shumë mbas kësaj veze", shkruan Ermali krah videos dhe në fakt nga pamjet pjata e përgatitur duket shumë e shijshme.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial)