6 Gusht 2018, 18:09

Eroticism this week, Mary warns these signs for hot nights

Plasi erotizmi këtë javë, Meri paralajmëron këto 2 shenja për netë të nxehta

XING

Plasi erotizmi këtë javë, Meri paralajmëron këto 2

Këtë periudhë do sillemi me takt, me fisnikëri, me cilësi dhe do interesohemi për paraqitjen tonë të jashtme. Me sjellje diplomatike do mënjanojmë kundërveprimet e ashpra. Bukuria do na josh dhe kjo do varet nga vlerat tona të brendshme pavaresisht problemeve të jetës së perditshme. Në aspektet profesionale do hapet nje periudhe bashkëpunimesh. Do përjetojmë ndjenja të forta, pasione, frikë dhe xhelozi. Mund të na rrëmbej era e pasionit. Do dashurohemi fuqishëm dhe shumë posesiv ose do ta përmbysim jetën sentimentale nga një moment në tjetrin, njofton Meri. Astrologia paralajmëron shenjën e Binjakëve dhe Akrepin për një periudhë të nxehtë erotike. Lexoni parashikimin më poshtë për çdo shenjë.

Dashi do kete shanse bashkëpunimesh të rendesishme ku në momente kritike njerëz te pushtetit apo pozicioni i tyre mund t'i prishë për efekt emri

Demi do përparoj shume në jeten e përditshme. Do bëjë ndryshime në luk dhe do zbukurojë çdo gjë përreth. Punet me artin do shkojne mire

Binjaket do kenë një periudhë te nxehte erotike me shanse dhe njohje shume të mira ku tashmë do gjejnë veten dhe do ekuilibrohen

Gaforrja do kerkoj ekuiliber në marrëdheniet familjare duke bashkuar rreth vetes njerzit e afert e te dashur dhe duke bërë festa e arredime

Luani më në fund do qetesohet dhe do kerkoj komunikim te kendshem duke pasur interes për të dhënë dhe marrë mesazhe diplomatke dhe me dashuri

Virgjeresha me ne fund mund te marrë nje konfirmim erotik apo ekonomik per të cilin ka luftuar dhe ka dhene shumë nga vetja

Peshorja do jetë e mirepritur ne bashkepunime dhe ne jetën personale ku tashme do gjej menyrën e duhur per t'i bere te tjeret per vete me dipllomaci

Akrepi mund te zhytet bukur ne pasion shpirteror erotik ku do shijoj ne fshehtësi nje lidhje që e do shumë dhe do ta mbaj vetëm per vete

Shigjetari do kete nje jetë sociale te vrullshme shume te zhvilluar me njohje te reja dalje argetime dhe fillim flirtesh ne ambient shoqeror

Bricjapi do ngrihet me lehtësi ne syte e te tjereve do reklamohet dhe do behet i modës apo idhull per te tjeret ne disa raste

Ujori do kete kontakte te mira me jashtë dhe shume njohje te cilat do t'i lehtesojne qellimet udhetimet si edhe doo saktesojne ndjenjat e tyre

Peshqit do shijojnë pasionin apo do mbushen shpirterisht pasi e kane te nevojshme duke parë qe rezervat e tyre shpirterore dhe erotike jane zbrazur disi.