21 Gusht 2018, 12:18

Eva Murati completely changes the look, you will not know it with a new look

Eva Murati ndryshon tërësisht pamje, s'do ta njihni me look-un e ri

XING

Eva Murati ndryshon tërësisht pamje, s'do ta njihni me look-un e

Eva Murati është një prej moderatoreve më të njohura të ekranit dhe ndër më të ndjekurat në profilin e saj në Instagram, ku ndan shpesh foto e video të ndryshme e qëndron në kontakt me fansat.

Eva Murati ndryshon tërësisht pamje, s'do ta njihni me look-un e

Së fundmi, ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve kur është shfaqur me një look tërësisht ndryshe nga ç'ishim mësuar ta shihnim.

Eva Murati ndryshon tërësisht pamje, s'do ta njihni me look-un e

Eva ka pozuar me flokë të shkurtër ngjyrë rozë dhe me siguri askush nuk e ka njohur moderatoren në pamje të parë.

Eva Murati ndryshon tërësisht pamje, s'do ta njihni me look-un e