10 Maj 2019, 09:15

Everyone would like one: Adelina Tahiri makes the purchase super expensive

Të gjithë do e donit një të tillë: Adelina Tahiri bën blerjen super të shtrenjtë

XING

Të gjithë do e donit një të tillë: Adelina Tahiri

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri është kthyer në një ndër emrat më të komentuar të showbizit shqiptar, vëmendjen e së cilës tashmë e ka marrë edhe vogëlushi Jon.

Të gjithë do e donit një të tillë: Adelina Tahiri

Ai është kthyer në një ndër bebushët më të njohur dhe fotot e videot e tij në profilin e Adelinës tërheqin gjithmonë vëmendjen e fansave.

Të gjithë do e donit një të tillë: Adelina Tahiri

Këngëtarja ka treguar se është tepër e lumtur me bashkëshortin dhe djalin e tyre dhe tashmë s'i mungon asgjë nga beqaria, pasi po e shijon në maksimum martesën dhe mëmësinë.

Të gjithë do e donit një të tillë: Adelina Tahiri

Së fundmi në Instastoryn e saj, Adelina ka ndarë me ndjekësit blerjen e fundit që e ka lumturuar shumë. Këngëtarja ka filmuar një makinë të bardhë "BMW", të cilën e ka marrë për vete dhe pamjen e saj e ka ndarë menjëherë me fansat në Instagram.

Të gjithë do e donit një të tillë: Adelina Tahiri

Të gjithë do e donit një të tillë: Adelina Tahiri

Të gjithë do e donit një të tillë: Adelina Tahiri

Të gjithë do e donit një të tillë: Adelina Tahiri

Të gjithë do e donit një të tillë: Adelina Tahiri

Të gjithë do e donit një të tillë: Adelina Tahiri

Të gjithë do e donit një të tillë: Adelina Tahiri