14 Gusht 2019, 13:50

Exclusive: Enca joins cinema, protagonist in new film with Ermal Mamaqi

Ekskluzive: Enca i hyn kinemasë, protagoniste në filmin e ri me Ermal Mamaqin

XING

Ekskluzive: Enca i hyn kinemasë, protagoniste në filmin e ri me Ermal

Ju kishim njoftuar ditë më parë se filmi i ri i Ermal Mamaqit do të ketë një super kast dhe ja ku e keni! "Xing.al" ka mësuar se këngëtarja e famshme, që numëron miliona shikime me këngët e saj dhe mbretëresha e Instagramit, Enca do të jetë protagoniste në filmin e ri të Ermalit.

Ekskluzive: Enca i hyn kinemasë, protagoniste në filmin e ri me Ermal

"Xing.al" sjell për ju disa foto ekskluzive nga xhirimet e filmit ku Enca shfaqet si gjithnjë plot stil teksa ndodhet krah Ermalit.

Ekskluzive: Enca i hyn kinemasë, protagoniste në filmin e ri me Ermal

Sot është dita e parë e xhirimeve që mesa duket është hapur me Encën.

Ekskluzive: Enca i hyn kinemasë, protagoniste në filmin e ri me Ermal

Krah Encës është protagoniste në film edhe aktorja e famshme Arjola Demiri, por në ditët në vazhdim do zbulohet më shumë për rolet e tyre. 

Ekskluzive: Enca i hyn kinemasë, protagoniste në filmin e ri me Ermal

Ekskluzive: Enca i hyn kinemasë, protagoniste në filmin e ri me Ermal

Ekskluzive: Enca i hyn kinemasë, protagoniste në filmin e ri me Ermal

Ekskluzive: Enca i hyn kinemasë, protagoniste në filmin e ri me Ermal

Ekskluzive: Enca i hyn kinemasë, protagoniste në filmin e ri me Ermal

Ekskluzive: Enca i hyn kinemasë, protagoniste në filmin e ri me Ermal

Ekskluzive: Enca i hyn kinemasë, protagoniste në filmin e ri me Ermal