18 Maj 2019, 22:35

Exclusive / Marries Jonida Vokshi, reveals the relationship with the famous actor

Ekskluzive/ Martohet Jonida Vokshi, zbulohet lidhja me aktorin e njohur

XING

Ekskluzive/ Martohet Jonida Vokshi, zbulohet lidhja me aktorin e njohur

Jeta private e Jonida Vokshit ka qenë prej kohësh në vëmendje, por mediat nuk kanë arritur të zbulojnë shumë për aktoren pasi ajo është treguar gjithnjë e rezervuar. Thashetheme të shumta ka pasur, por kanë rezultuar të pavërteta. Mirëpo sot e ftuar në “Xing me Ermalin”, Jonida ka dhënë ekskluzivisht lajmin se do martohet dhe ka zbuluar lidhjen me një prej aktorëve më të njohur.

Ekskluzive/ Martohet Jonida Vokshi, zbulohet lidhja me aktorin e njohur

Ai quhet Besnik Krapi dhe është producent dhe aktori i serialit kosovar “O sa mirë”. Jonida dhe Besniku e kanë ruajtur prej vitesh lidhjen e tyre jashtë syrit të publikut dhe sot në “Xing me Ermalin” ka qenë momenti i përshtatshëm që Jonida të deklaronte lajmin e bukur.

Ekskluzive/ Martohet Jonida Vokshi, zbulohet lidhja me aktorin e njohur

“Unë me Besnikun jam njohur tek seriali ‘O sa mirë’ pasi ishim të dy pjesë e kastit. Ishim në fillim miq dhe duke u njohur, duke kaluar kohë bashkë, u dashuruam. Ishte si dashuri me shikim të parë pasi kishte një lloj shkëndije”, u shpreh Jonida.

Ekskluzive/ Martohet Jonida Vokshi, zbulohet lidhja me aktorin e njohur

“Do bëjmë dasmë, do kërcejmë. Do jua nxij pak jetën ty dhe Amit", u shpreh Jonida duke zbuluar kështu se dasmën do e bëjë "Ami Event"./Xing.al

Ekskluzive/ Martohet Jonida Vokshi, zbulohet lidhja me aktorin e njohur

Ekskluzive/ Martohet Jonida Vokshi, zbulohet lidhja me aktorin e njohur

Ekskluzive/ Martohet Jonida Vokshi, zbulohet lidhja me aktorin e njohur

Ekskluzive/ Martohet Jonida Vokshi, zbulohet lidhja me aktorin e njohur

Ekskluzive/ Martohet Jonida Vokshi, zbulohet lidhja me aktorin e njohur

Ekskluzive/ Martohet Jonida Vokshi, zbulohet lidhja me aktorin e njohur

Ekskluzive/ Martohet Jonida Vokshi, zbulohet lidhja me aktorin e njohur

Ekskluzive/ Martohet Jonida Vokshi, zbulohet lidhja me aktorin e njohur