15 Gusht 2018, 13:39

Exclusive / Nevina Pillar leaves 'Not just fashionable' who will present the show

Ekskluzive/ Nevina Shtylla largohet nga 'Jo vetëm modë', kush do e prezantojë emisionin

XING

Ekskluzive/ Nevina Shtylla largohet nga 'Jo vetëm modë',

Vitin e kaluar u përhap me shpejtësi lajmi se emisioni "Jo vetëm modë" do të mbyllej për shkak të largimit të Floriana Garos e cila nisi një jetë të re jashtë vendit. Megjithatë shumë shpejt këtij emisioni iu gjend një prezantuese e re, Nevina Shtylla e cila na ka shoqëruar të shtunave pasdite në TV Klan për një sezon të tërë.

Ekskluzive/ Nevina Shtylla largohet nga 'Jo vetëm modë',

Mirëpo burime të "Xing.al" bëjnë të ditur se edhe Nevina nuk do e prezantojë më këtë emision në sezonin e ri që nis në shtator. Nuk dihet ende se kush do e zërë vendin e brunes simpatike e cila aktualisht po prezanton "Maratonën e Këngës". 

Ekskluzive/ Nevina Shtylla largohet nga 'Jo vetëm modë',

"Jo vetëm modë" është një format televiziv argëtues që gjatë një fashe orare prej 45 minutash trajtohen tema të ndryshme që nga lifestyle, modë, gossip, intervista, reportazhe, kurioziotete nga vendi dhe bota.

Ekskluzive/ Nevina Shtylla largohet nga 'Jo vetëm modë',

Ekskluzive/ Nevina Shtylla largohet nga 'Jo vetëm modë',