21 Qershor 2023, 14:50

Expecting a son, the Albanian moderator is becoming a mother for the second time

Në pritje të një djali, moderatorja shqiptare po bëhet nënë për herë të dytë

XING

Në pritje të një djali, moderatorja shqiptare po bëhet

Moderatorja shqiptare Artenisa Ozaj do të bëhet nënë për herë të dytë. Lajmi është bërë i ditur nga moderatori Ardit Gjebrea, i cili ka publikuar në rrjete sociale një video nga zbulimi i gjinisë së bebit.

Ai ka treguar se Artenisa është në pritje të një djali. "Një djalë do të vijë në jetë për Artenisën dhe Olsin. Urimeeeee", ka shkruar Arditi krahas videos.

Kujtojmë se Artenisa dhe Olsi kanë dhe një vajzë.