22 Gusht 2019, 23:22

Fabulous Birthday: Here's where they chose to celebrate Dua Lipa and Anwar Hadid

Ditëlindja përrallore: Ja ku zgjodhën të festojnë Dua Lipa dhe Anwar Hadid

XING

Ditëlindja përrallore: Ja ku zgjodhën të festojnë Dua

Për këngëtaren e njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa, kjo ditë ka kaluar mes dhuratave, urimeve dhe pranisë së njerëzve që i do më shumë. Dua feston ditëlindjen dhe nuk ka nguruar të shpërndajë një sërë urimesh në InstaStoryn e saj.

Ditëlindja përrallore: Ja ku zgjodhën të festojnë Dua

Në këtë ditëlindje, atë po e shoqëron dhe i dashuri i saj Anwar Hadid, i cili i bëri dhuratë gurin e çmuar që i mahniti të gjithë.

Ditëlindja përrallore: Ja ku zgjodhën të festojnë Dua

Çifti ka zgjedhur të festojë pranë bregdetit dhe kanë kaluar momente shumë të bukura së bashku. Dua duket më e dashuruar se kurrë dhe Anwari është shumë i dhënë pas saj. Kjo ditë për këngëtaren me siguri do të mbetet e paharrueshme.

Ditëlindja përrallore: Ja ku zgjodhën të festojnë Dua

Ditëlindja përrallore: Ja ku zgjodhën të festojnë Dua

Ditëlindja përrallore: Ja ku zgjodhën të festojnë DuaDitëlindja përrallore: Ja ku zgjodhën të festojnë Dua

Ditëlindja përrallore: Ja ku zgjodhën të festojnë Dua

Ditëlindja përrallore: Ja ku zgjodhën të festojnë Dua

Ditëlindja përrallore: Ja ku zgjodhën të festojnë Dua

Ditëlindja përrallore: Ja ku zgjodhën të festojnë Dua

Ditëlindja përrallore: Ja ku zgjodhën të festojnë Dua