21 Maj 2018, 16:18

Failure: BB9's Fyorentina breaks off in serious offense against Damianos

Plas sherri: Fjorentina e BB9 shpërthen në ofendime të rënda kundër Damianos

XING

Plas sherri: Fjorentina e BB9 shpërthen në ofendime të rënda

Në edicionin e kaluar të ‘Big Brother Albania’ dy nga konkurrentët më të diskutuar kanë qenë Fjorentian Halili dhe Damiano Agalliu, të cilët që brenda në realty shown kanë treguar rivalitetin e tyre.

Plas sherri: Fjorentina e BB9 shpërthen në ofendime të rënda

Pas daljes nga loja ata vazhduan të kishin konflikte të ndryshme me njëri- tjetrin dhe përpara disa muajsh  diskutuan shumë nga mediat për një sherr virtual që nisi pasi Damiano i tha Fjorentinës se nëse s’ka ndonjë projekt të ri për njerëzit të iki të haj bukë me domate.

Plas sherri: Fjorentina e BB9 shpërthen në ofendime të rënda

Mirëpo edhe pse prej muajsh ata nuk kanë pasur asnjë komunikim dhe u duk se sherri i tyre i dikurshëm u la me aq, mesa duket gjakrat janë rindezur mes tyre. Pak  minuta më parë Fjorentina ka bërë një status në ‘Instastory’ ku e ofendon rëndë ish banorin e BB9.

Plas sherri: Fjorentina e BB9 shpërthen në ofendime të rënda

“Ooo Dami o nishi Suedis në ke b... sic bën nëpër rrjete sociale hajte të ta shikojmë sa b... ke dhe ball për ball me mua o femër e degjenerume, po pres të më zhbllokosh nga nr dhe insta që të flasim se femrar si ty këtë bëjnë të bëjnë bllok hajt ta shohim një  her sa trim je po të pres”, ka shkruar ajo në postimin e saj.

Plas sherri: Fjorentina e BB9 shpërthen në ofendime të rënda

Ende nuk dihet shkau që Fjorentina ka shpërthyer kundër Damianos, dhe ish konkurrenti nuk ka reaguar akoma për këtë deklaratë.

Plas sherri: Fjorentina e BB9 shpërthen në ofendime të rënda

Plas sherri: Fjorentina e BB9 shpërthen në ofendime të rënda

Plas sherri: Fjorentina e BB9 shpërthen në ofendime të rënda

Plas sherri: Fjorentina e BB9 shpërthen në ofendime të rënda

Plas sherri: Fjorentina e BB9 shpërthen në ofendime të rënda