11 Gusht 2018, 20:25

Fansi calls a 'man' for the intimate, padded epidemic, Alesia Bami leaves her speechless

'Je si burrë', fansi i përmend pjesën intime të padepiluar, Alesia Bami e lë pa fjalë

XING

'Je si burrë', fansi i përmend pjesën intime të

Alesia Bami, një nga modelet shqiptare më të komentuara në showbiz e që njihet për format bombastike të cilat nuk ngurron t'i ekspozojë me fotot me bikini, dy ditë më parë ishte në qendër të vëmendjes për shkak të një fotoje. Në të shihej se Alesia kishte harruar të depilonte pjesën intime dhe qimet ishin të dukshme.

'Je si burrë', fansi i përmend pjesën intime të

Këtë ja ka përmendur së fundmi një fans në foton ku Alesia shfaqet duke lidhur litarin e ankorimit të një jahti në port. "Burrëria ndonjëherë nuk ka gjini", shkruan Alesia ndërsa fansi i komenton: "Siç je ti burrë me qime".

"Ti e ke kap thelbin", ja ka kthyer Alesia me ironi.

'Je si burrë', fansi i përmend pjesën intime të

'Je si burrë', fansi i përmend pjesën intime të
Foto: intv.al

'Je si burrë', fansi i përmend pjesën intime të