20 Gusht 2019, 14:02

Fernando's biggest fan of Chiljeta, see what he does to his mother

Fernando fansi më i madh i Çiljetës, shihni ç’bën për nënën e tij

XING

Fernando fansi më i madh i Çiljetës, shihni

Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga, dy ditë më parë publikoi këngën e saj më të re me këngëtarin Estto-n. Kënga e titulluar “A je mirë” u prit mjaft mirë nga fansat dhe në Youtube ka marrë shumë klikime.

Fernando fansi më i madh i Çiljetës, shihni

Mirëpo, siç duket një ndër personat që e ka pëlqyer pa masë këngën e Çiljetës ka qenë djali i saj i vogël Fernando. Në një video të publikuar së fundmi nga ana e këngëtares shihet se Fernando ka shkuar tek pjesa e Dj tek një lokal dhe ka vendosur këngën e re të Çiljetës në mënyrë që ta dëgjojnë të gjithë.

Fernando fansi më i madh i Çiljetës, shihni

“Kur Fernando bën Dj-n”, ka shkruar Çiljeta pranë videos që ka shkaktuar të qeshura tek fansat.  

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

Fernando fansi më i madh i Çiljetës, shihni

Fernando fansi më i madh i Çiljetës, shihni

Fernando fansi më i madh i Çiljetës, shihni

Fernando fansi më i madh i Çiljetës, shihni

Fernando fansi më i madh i Çiljetës, shihni

Fernando fansi më i madh i Çiljetës, shihni

Fernando fansi më i madh i Çiljetës, shihni

Fernando fansi më i madh i Çiljetës, shihni