21 Maj 2018, 14:26

Fero does not share with Roza, as she kissed on the edge, see what the rapper does

Fero nuk i ndahet Rozës, pasi ajo e puthi në buzë shihni ç’bën reperi

XING

Fero nuk i ndahet Rozës, pasi ajo e puthi në buzë shihni

Moderatorja e njohur, Roza Lati dhe reperi i hitit 'Gang Gang' Fero, u përfolën përpara disa muajsh shumë nga mediat, të cilat aluduan se mes tij dhe Rozës kishte një lidhje dashurie. Kjo gjë u përforcua edhe më shumë nga komentet e ndjekësve dhe nga fakti që Roza dëgjonte vazhdimisht këngën e tij ‘A pe din qysh’.

Fero nuk i ndahet Rozës, pasi ajo e puthi në buzë shihni

Mirëpo për të sqaruar këtë situatë moderatorja e ftoi përpara disa ditësh Feron në emisionin e saj, ku dhe shkëmbyen një puthje në buzë që bëri bujë në të gjitha mediat.

Fero nuk i ndahet Rozës, pasi ajo e puthi në buzë shihni

Më pas, ajo tregoi se mes saj dhe Feros nuk kishte asgjë, por ajo e pëlqen si këngëtar dhe për këtë arsye e përkrah.

Fero nuk i ndahet Rozës, pasi ajo e puthi në buzë shihni

Mirëpo pavarësisht sqarimin, mesa duket Fero pas puthjes që shkëmbyen është fiksuar keq me moderatoren. Në një foto që Roza ka shpërndarë së fundmi në profilin e saj ai i ka lënë një koment.

Fero nuk i ndahet Rozës, pasi ajo e puthi në buzë shihni

“Yll i vërtetë”, ka shkruar ai poshtë fotos, duke treguar hapur simpatinë që ka për të.

Fero nuk i ndahet Rozës, pasi ajo e puthi në buzë shihni

Fero nuk i ndahet Rozës, pasi ajo e puthi në buzë shihni

Fero nuk i ndahet Rozës, pasi ajo e puthi në buzë shihni

Fero nuk i ndahet Rozës, pasi ajo e puthi në buzë shihni