7 Gusht 2018, 10:19

Feron puts it in a coffin: Dels the horrid momentary video

Feron e fusin në arkivol: Del video e momentit të frikshëm

XING

Feron e fusin në arkivol: Del video e momentit të frikshëm

Fero është një ndër reperët shqiptar më të njohur, i cili po korr një sukses të madh me këngët e tij. Ato numërojnë shumë klikime në Youtube dhe dëgjohen nga të gjithë. Ndonëse i ri në moshë ai ka arritur që të pëlqehet nga publiku dhe është mjaft aktiv me koncerte  të ndryshme brenda dhe jashtë Shqipërisë.

Feron e fusin në arkivol: Del video e momentit të frikshëm

Ai së fundmi ka qenë i pranishëm në një koncert, por fansat e tij janë shokuar teksa në skenë nuk ka dal reperi, por një arkivol. Menjëherë sapo arkivoli është vendosur në skenë nga ai del Fero duke performuar këngën e tij.

Feron e fusin në arkivol: Del video e momentit të frikshëm

Këtë video reperi shqiptar e ka shpërndarë në profilin e tij në Instagram, ku ka shkruar: “Kur ti je i dekt amo shoku apo shoqja tthir me dal. “Un edhe me dek , sdek veprimtarija”.