27 Qershor 2023, 14:04

Fisnik Syla mbulon Luizin me para

Fisnik Syla mbulon Luizin me para

XING

Fisnik Syla mbulon Luizin me para

Fisnik Syla është lakuar shumë në media për jetën luksove që ai e bën, por edhe për lidhjen që ka patur dikur me Fjolla Morinën dhe ndarjen e tyre të bujshme. Tani Fisniku po komentohet shumë për gjestin e tij ndaj fituesit të BBV2, Luiz Ejllit. 

Fisniku dje postoi një video në një nga mbrëmjet që performoi Luizi. Milionieri shihet teksa e mbulon Luizin me para.

Fisnik Syla mbulon Luizin me para

Kujtojmë që dikur Fisniku deklaroi se nëse nuk ja jepnin çmimin e madh Luizit, do ia jepte vetë ai 100 mijë euro.