14 Qershor 2023, 18:22

For the first time after leaving BBV1, Angel and Beniada meet

Për herë të parë pas daljes nga BBV1, takohen Einxhel dhe Beniada

XING

Për herë të parë pas daljes nga BBV1, takohen Einxhel dhe

Einxhel dhe Beniada i kanë lënë pas keqkuptimet që nisën mes tyre pas “Big Brother VIP”. Këtë e tregoi vetë Einxhel  pak ditë më parë me anë të një postimi në Instastory ku publikoi foton e një dhurate që Beniada i kishte bërë.

Për herë të parë pas daljes nga BBV1, takohen Einxhel dhe

Së fundmi, Einxhel ka zbuluar se janë takuar. Moderatorja ka publikuar një video teksa shihet bashkë me Beniadën.

Për herë të parë pas daljes nga BBV1, takohen Einxhel dhe

“Po më kërkonte nëpër lagje, se s’rri dot më pa mua kjo”, ka shkruar Einxhel krahas videos.

Për herë të parë pas daljes nga BBV1, takohen Einxhel dhe