15 Gusht 2019, 14:28

For the first time, Gaz Paja's wife shines from her pregnancy glow

Nënë për herë të parë, bashkëshortja e Gaz Pajës shkëlqen nga nuri i shtatzënisë

XING

Nënë për herë të parë, bashkëshortja e Gaz

Në 1 qershor aktori i njohur i humorit, Gaz Paja dhe partnerja e tij Ira, i dhanë fund beqarisë në një dasmë madhështore që u komentua për ditë me radhë. Çifti i njohur vetëm pak javë më parë nisi muajin e mjaltit në Turqi dhe së fundmi u zbulua se Ira është në pritje të fëmijës së parë.

Nënë për herë të parë, bashkëshortja e Gaz

‘Xing.al’ kontaktoi me miq të afërt të çiftit të cilët konfirmuan lajmin se Ira dhe Gazi do të bëhen shumë shpejt prindër. Ndonëse nuk dihet se sa muajshe shtatzënë është,  bukuroshja bjonde së fundmi ka publikuar  foton e parë pas lajmeve të shtatzënisë.

Nënë për herë të parë, bashkëshortja e Gaz

Në foto Ira shfaqet më e bukur se kurrë teksa shkëlqen nga nuri i shtatzënisë që e bën të duket më ndryshe se zakonisht.

Nënë për herë të parë, bashkëshortja e Gaz

Nënë për herë të parë, bashkëshortja e Gaz

Nënë për herë të parë, bashkëshortja e Gaz

Nënë për herë të parë, bashkëshortja e Gaz

Nënë për herë të parë, bashkëshortja e Gaz

Nënë për herë të parë, bashkëshortja e Gaz

Nënë për herë të parë, bashkëshortja e Gaz