18 Gusht 2018, 18:36

Forget 'Columbianan' and 'Albanian', Tayna releases the new song of the bomb

Harrojeni 'Columbianan' dhe 'Shqipen', Tayna publikon këngën e re bombë

XING

Harrojeni 'Columbianan' dhe 'Shqipen', Tayna publikon

Me vetëm dy këngën në tregun muzikor shqiptar "Columbiana" dhe "Shqipen", por Tayna ka arritur në një kohë shumë të shkurtër të kthehet në reperen e preferuar të publikut. Pak kohë pas hitit "Shqipe", Tayna sot krejt papritur lajmëroi këngën e re.

Harrojeni 'Columbianan' dhe 'Shqipen', Tayna publikon

Vetëm pak minuta më parë videoklipi me titull "Fake" u publikua dhe menjëherë është pëlqyer shumë nga publiku. Tayna shfaqet shumë ekstravagante në klip. 

Harrojeni 'Columbianan' dhe 'Shqipen', Tayna publikon

Në pjesën e parë si egjiptiane dhe në sfond piramidat, në pjesën e dytë me pantallona lëkure e varëse diamanti dhe në pjesën e tretë me një fustan dizenjuar me "lejla".

Harrojeni 'Columbianan' dhe 'Shqipen', Tayna publikon

Ndiqni videoklipin më poshtë.