27 Gusht 2018, 14:33

Forget Elita, her grandmother will leave you speechless

Harrojeni Elitën, kunata e saj seksi do t'ju lërë pa mend

XING

Harrojeni Elitën, kunata e saj seksi do t'ju lërë pa mend

Moderatorja Elita Rudi është një prej femrave më të njohura të ekranit, e cila ndiqet nga një numër i madh fansash në Instagram.

Harrojeni Elitën, kunata e saj seksi do t'ju lërë pa mend

Jo rrallëherë Elita ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve me postimet e saj, mirëpo të gjithë do ta harroni moderatoren kur të shihni kunatën e saj.

Harrojeni Elitën, kunata e saj seksi do t'ju lërë pa mend

Ajo quhet Blerina dhe është partnerja e vëllait të Gjikos, producentit Arbër Gjikolli. Me sytë ngjyrë blu dhe flokët e errëta, Blerina i ka tërhequr vëmendjen të gjithëve në rrjetet sociale.

Harrojeni Elitën, kunata e saj seksi do t'ju lërë pa mend