4 Gusht 2018, 16:12

Forget Kemal and Sarpin, this Turkish actor is dragging the girls away

Harrojeni Kemalin e Sarpin, ky aktor turk po ja heq trurin vajzave

XING

Harrojeni Kemalin e Sarpin, ky aktor turk po ja heq trurin vajzave

Të njohur me rolet si "Kemali" nga "Dashuri e verbër" dhe "Sarp" nga seriali "I infiltruari", aktorët Burak Ozçivit dhe Çagatay Ulusoy janë kthyer në meshkujt më të pëlqyer nga vajzat duke bërë që fama e tyre të rritet edhe ndërkombëtarisht. Mirëpo harrojini këta të dy pasi një aktor tjetër po ua merr vendin shumë shpejt.

Harrojeni Kemalin e Sarpin, ky aktor turk po ja heq trurin vajzave

Bëhet fjalë për Can Yaman, 28- vjeçari që po çmend vajzat në Turqi pas transformimit të tij në pamje. Yaman u bë shumë i njohur nga seriali "Dolunay (Hëna e plotë)", por famën e madhe po e merr këtë vit me serialin "Erkenci kus (Zog i hershëm)".

Harrojeni Kemalin e Sarpin, ky aktor turk po ja heq trurin vajzave
Can Yaman vitin e kaluar / Can Yaman pas transformimit

Për të luajtur në këtë serial, 28-vjeçari bëri një ndryshim në pamje që i la të gjithë gojë hapur duke lënë mjekër e duke shkuar 5 ditë të javës në palestër duke krijuar kështu një trup me muskuj. Vajzat po çmenden pas aktorit dhe kjo shihet edhe nga rritja e numrit të ndjekësve të tij në Instagram./Xing.al

Harrojeni Kemalin e Sarpin, ky aktor turk po ja heq trurin vajzave

Harrojeni Kemalin e Sarpin, ky aktor turk po ja heq trurin vajzave

Harrojeni Kemalin e Sarpin, ky aktor turk po ja heq trurin vajzave

Harrojeni Kemalin e Sarpin, ky aktor turk po ja heq trurin vajzave