22 Gusht 2018, 23:38

Forget the singer, Silba Gunbardhi starts the work of the chamberlain (Photo)

Harrojeni këngëtare, Silva Gunbardhi fillon punë kamariere (Foto)

XING

Harrojeni këngëtare, Silva Gunbardhi fillon punë kamariere (Foto)

Silva Gunbardhi është një prej këngëtareve më të njohura të showbizit shqiptar, emrin e të cilës mbajnë disa nga hitet si 'Të ka lali shpirt', 'Marak', 'Tequila' etj.

Harrojeni këngëtare, Silva Gunbardhi fillon punë kamariere (Foto)

Megjithëse të gjithë e dinim me profesion këngëtare, Silva i ka habitur të gjithë me një foto të publikuar së fundmi në profilin e saj në Instagram.

Harrojeni këngëtare, Silva Gunbardhi fillon punë kamariere (Foto)

Ajo shfaqet në një lokal, e veshur me përparësen e kamarieres, teksa mban në dorë dy shishe verë dhe i shërben njerëzve.

Harrojeni këngëtare, Silva Gunbardhi fillon punë kamariere (Foto)