28 Gusht 2018, 16:01

Forget the songs, Rozana Radi becomes a writer, publishes the first book

Harrojini këngët, Rozana Radi bëhet shkrimtare, publikon librin e parë

XING

Harrojini këngët, Rozana Radi bëhet shkrimtare, publikon librin e

Tre vite më parë, këngëtarja e njohur Rozana Radi ndau me fansat lajmin se kishte nisur të shkruante librin e saj të parë, i cili do të ishte një autobiografi.

Harrojini këngët, Rozana Radi bëhet shkrimtare, publikon librin e

Duket se pritjes i ka ardhur fundi dhe Rozana e ka gati projektin e saj të ri, që do të titullohet "Letra pa përgjigje". Nëpërmjet një fotoje në Instastory, ajo ka lajmëruar se libri i saj do të botohet shumë shpejt.

Harrojini këngët, Rozana Radi bëhet shkrimtare, publikon librin e

"Libri është pothuajse gati. Duhet vetëm të vendos me kë shtëpi botuese do ta publikoj."- ka shkruar Rozana.

Harrojini këngët, Rozana Radi bëhet shkrimtare, publikon librin e