29 Gusht 2018, 19:33

Forget the Turkish series, what will be replaced on Tv Klan

Harrojini serialet turke, ja me çfarë do të zëvendësohen në Tv Klan

XING

Harrojini serialet turke, ja me çfarë do të

Sezoni i ri televiziv që do të nisë në shtator do të sjellë ndryshime të shumta në televizionet shqiptare. Pas publikimit të promos nga faqja zyrtare e Tv Klan, vihet re se këtë vit seralet turke nuk janë më të përfshirë në listë.

Harrojini serialet turke, ja me çfarë do të

Mesa duket Klan do ti rikthehet serialeve amerikane, pasi do të përfshijë 3 prej tyre.

“House of Cards”, “The Blacklist” dhe “Hemlock Grove” pritet të nisin transmetimin këtë shtator. Dy prej tyre janë politikë ndërsa njëri është horror.

Harrojini serialet turke, ja me çfarë do të

Harrojini serialet turke, ja me çfarë do të

Harrojini serialet turke, ja me çfarë do të