26 Gusht 2018, 18:37

Former BB resident will introduce the new project on Tv Klan

Ish-banorja e BB do të prezantojë projektin e ri në Tv Klan

XING

Ish-banorja e BB do të prezantojë projektin e ri në Tv Klan

Ish-banorja e edicionit të tetë të "Big Brother", Alba Çobaj, prej disa kohësh i ka munguar ekranit, pas një eksperience të shkurtër në 'Intv'.

Ish-banorja e BB do të prezantojë projektin e ri në Tv Klan

Megjithatë, duket se ky sezon i ri televiziv do të sjellë të reja edhe për Albën. Ajo është shfaqur në promon e programeve që do të nisin këtë shtator në Tv Klan.

Ish-banorja e BB do të prezantojë projektin e ri në Tv Klan

Programi që Alba do të drejtojë do të quhet 'Ditë për ditë' dhe do të transmetohet çdo paradite pas 'Aldo morning show'. Detaje të tjera për emisionin e ri ende nuk janë bërë të ditura.

Ish-banorja e BB do të prezantojë projektin e ri në Tv Klan