4 Gusht 2018, 22:15

Francesca posed with bikini, but the network is crazy after this shocking detail on her back

Françeska pozoi me bikini, por rrjeti po çmendet pas këtij detaji shokues në të pasmet e saj

XING

Françeska pozoi me bikini, por rrjeti po çmendet pas këtij

Françeska Jaçe ka tërhequr shumë vëmendjen me fotot e fundit nga pushimet ku ka pozuar me bikini duke treguar format perfekte trupore. Pas fotos nga pishina ku binin në pah të pasmet, Françeska nuk është ndalur së provokuari me foto të tjera, edhe më seksi.

Françeska pozoi me bikini, por rrjeti po çmendet pas këtij

Në foton e rradhës modelja shfaqet duke pozuar me bikini dhe shkruan se "sytë janë çelësi i suksesit", por ndjekësit nuk kanë patur të njëjtin mendim me të duke i komentuar të pasmet dhe detajin që vihet re tek to.

Françeska pozoi me bikini, por rrjeti po çmendet pas këtij

Syve të tyre nuk u ka shpëtuar një njollë e zezë që Françeska ka në të pasme e pyetjet lidhur me këtë kanë qenë të shumta.

Françeska pozoi me bikini, por rrjeti po çmendet pas këtij

Françeska pozoi me bikini, por rrjeti po çmendet pas këtij