11 Gusht 2018, 21:54

From the magnificent wardrobe, Sara Hoxha admires wearing a bride

Dalin pamjet nga dasma madhështore, Sara Hoxha mahnit e veshur nuse

XING

Dalin pamjet nga dasma madhështore, Sara Hoxha mahnit e veshur nuse

Ledion Liço dhe Sara Hoxha po martohen sot në Como të Italisë, ku kanë ftuar të afërmit, miqtë, bashkëpunëtorë, moderatorë, këngëtarë etj. Ceremonia e betimeve është zhvilluar në ambientin e jashtëm të hotelit luksoz.

Dalin pamjet nga dasma madhështore, Sara Hoxha mahnit e veshur nuse

Sara është shfaqur e veshur nuse krah për krah Ledionit teksa shkëlqente e tëra. Në fotot e publikuara nga "Blitz.al" shihet vendi ku Ledioni dhe Sara kanë thënë "Po" njëri-tjetrit.

Dalin pamjet nga dasma madhështore, Sara Hoxha mahnit e veshur nuse

Dalin pamjet nga dasma madhështore, Sara Hoxha mahnit e veshur nuse

Dalin pamjet nga dasma madhështore, Sara Hoxha mahnit e veshur nuse