6 Qershor 2023, 01:35

Futbollisti shqiptar i jep fund beqarisë, pamjet nga dasma

Futbollisti shqiptar i jep fund beqarisë, pamjet nga dasma

XING

Futbollisti shqiptar i jep fund beqarisë, pamjet nga dasma

Është kurorëzuar në martesë portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj. Futbollisti është martuar me bukuroshen e quajtur, Alba Hasani.

Çifti kanë zgjedhur që ceremoninë e tyre ta bëjnë në bregdet, në një ambient të zbukuruar me pamje të mahnitshme.

Futbollisti shqiptar i jep fund beqarisë, pamjet nga dasma

Visari dhe Alba duken mjaft elegant në disa prej pamjeve që kanë qarkulluar nëpër rrjete sociale.

Futbollisti shqiptar i jep fund beqarisë, pamjet nga dasma