10 Gusht 2019, 18:27

Gaz Paja will become a father for the first time, Ira waiting sweetly

Gaz Paja do bëhet baba për herë të parë, Ira në pritje të ëmbël

XING

Gaz Paja do bëhet baba për herë të parë, Ira në

Një lajm i bukur vjen nga aktori shumë i dashur për publikun, Gaz Paja. Bashkëshortja e tij, Ira është shtatzënë për herë të parë. Pas lajmeve që qarkulluan sot, "Xing.al" kontaktoi me miq të afërt të çiftit të cilët e konfirmuan lajmin.

Gaz Paja do bëhet baba për herë të parë, Ira në

Nuk dihet ende sa muajshe shtatzënë është bjondja bukuroshe, por çifti janë shumë të lumtur që do bëhen prindër për herë të parë.

Gaz Paja do bëhet baba për herë të parë, Ira në

Ira dhe Gazi u martuan në qershor me një dasmë madhështore.

Gaz Paja do bëhet baba për herë të parë, Ira në

Pas dasmës ata nisën muajin e mjaltit jashtë vendit, ndërsa tani pushimet po i kalojnë në bregdetin shqiptar.

Gaz Paja do bëhet baba për herë të parë, Ira në

Gaz Paja do bëhet baba për herë të parë, Ira në

Gaz Paja do bëhet baba për herë të parë, Ira në

Gaz Paja do bëhet baba për herë të parë, Ira në

Gaz Paja do bëhet baba për herë të parë, Ira në

Gaz Paja do bëhet baba për herë të parë, Ira në

Gaz Paja do bëhet baba për herë të parë, Ira në