21 Gusht 2019, 14:15

Genta Elder Businessman's Holidays Over, Genta cries out: I'll go back to yogurt

Mbaruan pushimet me plakun biznesmen, Genta qan hallet: Do i kthehem përsheshit me kos

XING

Mbaruan pushimet me plakun biznesmen, Genta qan hallet: Do i kthehem

Genta Gjalpi, ish-banorja e "Big Brother", ka qenë shumë e komentuar gjatë kësaj vere për shkak të deklaratave se pushimet po i kalonte me një plak biznesmen.

Mbaruan pushimet me plakun biznesmen, Genta qan hallet: Do i kthehem

"Ai eshte nje nder biznesmenet me te fuqishem te naftes ne Ballsh", shkruante Genta me humor në foton ku shfaqej me menaxherin e VIP-ave, Xhani Demikën.

Mbaruan pushimet me plakun biznesmen, Genta qan hallet: Do i kthehem

Sot ish-banorja ka postuar një foto duke ngrënë mëngjes dhe shkruan se për të pushimet mbaruan e tani do i rikthehet jetesës së thjeshtë.

Mbaruan pushimet me plakun biznesmen, Genta qan hallet: Do i kthehem

"Mbaruan pushimet tani kthehemi tek persheshi me kos", shkruan Genta duke shkaktuar shumë komente.

Mbaruan pushimet me plakun biznesmen, Genta qan hallet: Do i kthehem

Mbaruan pushimet me plakun biznesmen, Genta qan hallet: Do i kthehem

Mbaruan pushimet me plakun biznesmen, Genta qan hallet: Do i kthehem

Mbaruan pushimet me plakun biznesmen, Genta qan hallet: Do i kthehem

Mbaruan pushimet me plakun biznesmen, Genta qan hallet: Do i kthehem

Mbaruan pushimet me plakun biznesmen, Genta qan hallet: Do i kthehem

Mbaruan pushimet me plakun biznesmen, Genta qan hallet: Do i kthehem