19 Gusht 2019, 13:40

Get ready for the wedding, the famous showbiz couple getting married in September

Bëhuni gati për dasmë, çifti i njohur i showbizit martohet në shtator

XING

Bëhuni gati për dasmë, çifti i njohur i showbizit martohet

Këngëtari i njohur, Justin Bieber muaj më parë habiti gjithë fansat teksa bëri publik lajmin e martesës me modelen e njohur Hailey Baldwin. Ndonëse marrëdhënia e tyre ka kaluar nëpër shumë peripeci, çifti i famshëm ka treguar se janë shumë të dashuruar me njëri-tjetri dhe se martesa e tyre është e fortë.

Bëhuni gati për dasmë, çifti i njohur i showbizit martohet

Ndërkohë pas kryerjes së celebrimeve, u tha se Justin dhe Hailey do të bënin një dasmë madhështore. Por dasma e tyre u anulua 3 herë deri sa së fundmi është mësuar se ata do të martohen në shtator.

Bëhuni gati për dasmë, çifti i njohur i showbizit martohet

Burime për 'TMZ' kanë zbuluar se çifti do të bëjë një ceremoni madhështore muajin tjetër ku do të jenë të ftuar shumë yje të Hollywood-it. Mësohet se ftesat e dasmës do të shpërndahen javës tjetër, por ende nuk dihet një datë ekzakte dhe një vend ku do të zhvillohet dasma.

Bëhuni gati për dasmë, çifti i njohur i showbizit martohet

Bëhuni gati për dasmë, çifti i njohur i showbizit martohet

Bëhuni gati për dasmë, çifti i njohur i showbizit martohet

Bëhuni gati për dasmë, çifti i njohur i showbizit martohet

Bëhuni gati për dasmë, çifti i njohur i showbizit martohet