10 Gusht 2018, 17:23

Happy as Angela Martini: Albanian yacht model with your favorite singer

Lum si Angela Martini: Modelja shqiptare në jaht me këngëtarin tuaj të preferuar

XING

Lum si Angela Martini: Modelja shqiptare në jaht me këngëtarin

Angela Martini prej disa javësh ndodhet me pushime me bashkëshortin e saj, milionerin Dragos Savulescu me të cilin i dha fund beqarisë vitin e kaluar. Dyshja kanë lënë Turqinë ku po qëndron prej disa ditësh dhe tani kanë nisur pushimet në Mikonos.

Lum si Angela Martini: Modelja shqiptare në jaht me këngëtarin

Aty fati i ka bashkuar me këngëtarin shumë të dashur për shqiptarët, Eros Ramazzotti. Angela shihet duke filmuar këngëtarin duke notuar teksa më pas Dragos i filmon të gjithë ata duke biseduar.

Lum si Angela Martini: Modelja shqiptare në jaht me këngëtarin

Eros afrohet drejt kamerës, dërgon një puthje e më pas bëhet kurioz për tatuazhin që Angela ka në dorë.

Lum si Angela Martini: Modelja shqiptare në jaht me këngëtarin

Lum si Angela Martini: Modelja shqiptare në jaht me këngëtarin

Lum si Angela Martini: Modelja shqiptare në jaht me këngëtarin