11 Qershor 2023, 19:38

Harroi dasmën, Altin Shira tregon momentin e sikletshëm: Kisha telefonin fikur, ata më merrnin

Harroi dasmën, Altin Shira tregon momentin e sikletshëm: Kisha telefonin fikur, ata më merrnin

XING

Harroi dasmën, Altin Shira tregon momentin e sikletshëm: Kisha

Prej vitesh në gëzimet familjare, Altin Shira ndau në programin "Më prit në fundjavë" një moment të sikletshëm të punës së tij.

Këngëtari tregoi se njëherë kishte harruar që kishte një dasmë në drekë dhe kishte fjetur.

"Kisha një dasëm një Marikaj gjithmonë se ajo ishte në darkë po dasma ishte në drekë. Unë kisha telefonin fikur, sesi zgjohem nga ora 11 dhe vetëm kur më merr në telefon dhe më thotë: A po vini? Po i them rrugës. Unë isha shtrirë në krevat. Ata nuk kuptuan asgjë dasma shkoi për mrekulli", tregoi Altini.