25 Qershor 2023, 14:21

He alerted his parents, the 14-year-old girl who had been missing for three days was found in Tirana

Alarmoi prindërit, gjendet në Tiranë 14-vjeçarja e zhdukur prej tre ditësh

XING

Alarmoi prindërit, gjendet në Tiranë 14-vjeçarja e zhdukur

Një 14-vjeçare e cila ishe larguar prej tre ditësh nga shtëpia e saj në Fier është gjetur shëndoshë e mirë në një hotel në rrugën “Shemsi Haka”.

Vajza me iniciale J. M. nuk kishte pasur asnjë komunikim me prindërit të cilët të shqetësuar kanë bërë denoncimin në në Komisariatin e Policisë Patos dhe kanë kërkuar ndihmën e uniformave blu për ta gjetur.

E mitura e cila është nxënëse e klasës së tetë në shkollën 9- vjeçare “Koli Dimo” në Frashër ishte larguar me një valixhe nga shtëpia.

Burimi: Top Channel