19 Qershor 2023, 16:26

He complained that they didn't let him take photos, Ylli Limani sends a message to Arbana Osman after the wedding

U ankua se nuk e lanë të bënte foto, Ylli Limani i dërgon mesazh Arbana Osmanit pas dasmës

XING

U ankua se nuk e lanë të bënte foto, Ylli Limani i dërgon

Të shtunën para se të mbahej dasma e Arbanës dhe Eduartit, Ylli Limani postoi në InstaStory një video ku shprehej i mërzitur që nuk e lejuan të bënte foto, një rregull që çifti e kishte vendosur për të gjithë të ftuarit. 

Sot Arbana ka zbuluar se Ylli i ka dërguar disa mesazhe shumë të bukura pas dasmës duke e falenderuar që këndoi në dasmën e tyre.

"Ceremonia më e bukur ndonjëherë ishte. Ti dukeshe ëngjëll", i shkruan Ylli Arbanës.

U ankua se nuk e lanë të bënte foto, Ylli Limani i dërgon