22 Gusht 2018, 14:07

He cracks the guys with his face as a doll, but the Albanian actress will marry

Djema na vjen keq: Ju çmendi me fytyrën si kukull, por aktorja shqiptare do martohet

XING

Djema na vjen keq: Ju çmendi me fytyrën si kukull, por aktorja

E njohur si "Xhakarta" nga seriali "O sa mirë", Arta Elezaj ka arritur të bëhet shumë e njohur në Kosovë e Shqipëri jo vetëm për shkak të talentit si aktore, por edhe bukurisë që ka çmendur djemtë, Ajo tashmë renditet në listën e vajzave më të ndjekura në Instagram ku tërheq shpesh vëmendjen me fotot që poston.

Djema na vjen keq: Ju çmendi me fytyrën si kukull, por aktorja

Në fotot e fundit Arta shihet me buqetën me lule në dorë të cilat ja kapi nuses në një dasmë. Siç thuhet, kush pret lulet është i radhës që martohet prandaj mos u habisni kur së shpejti të kemi ndonjë dasmë nga aktorja. 

Djema na vjen keq: Ju çmendi me fytyrën si kukull, por aktorja

Sa i përket jetës private, Arta deri më tani nuk ka deklaruar ndonjë lidhje, por fakti që i ka postuar këto foto ku tregon se ka kapur buqetën dhe e ka shoqëruar me zemra, ka nisur thashethemet se ajo është në një lidhje.

Djema na vjen keq: Ju çmendi me fytyrën si kukull, por aktorja

Djema na vjen keq: Ju çmendi me fytyrën si kukull, por aktorja

Djema na vjen keq: Ju çmendi me fytyrën si kukull, por aktorja