28 Gusht 2018, 12:12

He denied the departure, Klan's moderator was caught in Top Channel

E mohoi largimin, moderatorja e Klan kapet mat në Top Channel

XING

E mohoi largimin, moderatorja e Klan kapet mat në Top Channel

Disa muaj më parë u përhap lajmi se moderatorja e njohur e "Kush vjen për drekë", Arjola Shehu, do të largohej nga Tv Klan për të nisur sezonin e ri në Top Channel.

E mohoi largimin, moderatorja e Klan kapet mat në Top Channel

Këto lajme vetë Arjola i mohoi nëpërmjet një statusi në Instastory, duke deklaruar se ishte ende pjesë e Tv Klan dhe burimet e lajmit të largimit ishin të pasakta.

E mohoi largimin, moderatorja e Klan kapet mat në Top Channel

Mirëpo, burime për revista 'Who' bëjnë me dije se Arjola është parë ditën e djeshme në ambjentet e Top Channel megjithëse e mohoi lajmin e largimit. Nuk dihet ende nëse moderatorja ka lidhur një kontratë por siç duket sezoni i shtatorit do ta gjejë në televizionin e ri.

E mohoi largimin, moderatorja e Klan kapet mat në Top Channel

E mohoi largimin, moderatorja e Klan kapet mat në Top Channel