6 Gusht 2018, 15:34

He gets his pistol and shoots himself, dies the policeman's wife in Durres

Merr pistoletën dhe qëllon veten, vdes gruaja e policit në Durrës

XING

Merr pistoletën dhe qëllon veten, vdes gruaja e policit në

Një ngjarje shokuese ka ndodhur ditën e sotme në qytetin  Durrësit, ku një 47-vjeçare është vetëvrarë duke qëlluar veten me armë në kokë.  Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 13:20 të ditës së sotme dhe sipas ‘Panorama’ në shtëpinë ku ajo i dha fund jetës kanë qenë të pranishëm dhe familjarët e tjerë.

Merr pistoletën dhe qëllon veten, vdes gruaja e policit në

Deri tani nuk dihen arsyet se përse Merita Hajdari i dha fund jetës. Siç u mësua 47 vjeçarja është bashkëshortja e efektivit të policisë së Durrësit Sherif Hajdari, i cili menjëherë pas ngjarjes është shoqëruar për në polici.

Merr pistoletën dhe qëllon veten, vdes gruaja e policit në

Ndërkohë autoritetet kanë mbërritur menjëherë në shtëpinë e 47-vjeçare, ku dhe vetëflijimi ndodhi janë duke punuar për zbardhjen e plotë të ngjarjes.