23 Gusht 2018, 13:44

He is 22, but Enca has never had a relationship with a man

Është 22-vjeç por Enca nuk ka patur kurrë lidhje me një mashkull

XING

Është 22-vjeç por Enca nuk ka patur kurrë lidhje me

Këngëtarja mjaft e njohur dhe e komentuar në showbizin shqiptar, Enca, asnjëherë nuk është shfaqur në publik në krahët e një mashkulli dhe kurrë nuk ka bërë publike ndonjë marrëdhënie të sajën.

Është 22-vjeç por Enca nuk ka patur kurrë lidhje me

Pak më parë, ajo i ka habitur të gjithë kur në Instastory ka deklaruar se nuk ka patur asnjëherë një marrëdhënie dashurie me një mashkull, megjithëse është 22-vjeç.

Është 22-vjeç por Enca nuk ka patur kurrë lidhje me

"Kurrë nuk kam pasur një lidhje, kam pasur vetëm takime (rendez-vous)"- ka shkruar këngëtarja në postim. Kujtojmë se edhe njëra prej këngëve që Enca do të lançojë këtë javë do të quhet Rendez-vous.

Është 22-vjeç por Enca nuk ka patur kurrë lidhje me