30 Janar 2022, 17:37

He is making the rounds of the network: The Albanian moderator kisses the guest in the middle of the show

Po bën xhiron e rrjetit: Moderatori shqiptar puth të ftuarën në mes të emisionit

XING

Po bën xhiron e rrjetit: Moderatori shqiptar puth të ftuarën

Konkurrentja e “It’s my love”, Kri Gorasi ishte së fundmi e ftuar në emisionin “Expuls” në RTV Ora. Në fund të intervistës ajo dhe moderatori Ronaldo Sharka i habitën të gjithë.

Po bën xhiron e rrjetit: Moderatori shqiptar puth të ftuarën

Dyshja shkëmbyen një puthje të papritur në buzë, e cila solli reagime të shumta në publik.

Po bën xhiron e rrjetit: Moderatori shqiptar puth të ftuarën

Si Kri, ashtu dhe Ronaldo nuk e komentuan aspak, duke i bërë të gjithë kuriozë për raportin e tyre jashtë kamerave.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RTV ORA (@rtvora)

Po bën xhiron e rrjetit: Moderatori shqiptar puth të ftuarën

Po bën xhiron e rrjetit: Moderatori shqiptar puth të ftuarën

Po bën xhiron e rrjetit: Moderatori shqiptar puth të ftuarën

Po bën xhiron e rrjetit: Moderatori shqiptar puth të ftuarën

Po bën xhiron e rrjetit: Moderatori shqiptar puth të ftuarën