22 Gusht 2019, 17:46

He kept it a secret, revealing everything from Mc Kresha's engagement to the Pristina girl

E mbajti të fshehtë, Mc Kresha flet për herë të parë për fejesën

XING

E mbajti të fshehtë, Mc Kresha flet për herë të

Ditën e sotme qarkulloi me shpejtësi lajmi se reperi shumë i pëlqyer nga publiku, Mc Kresha është fejuar. Burime për "zëri.info" bënin të ditur se Kresha është fejuar me një vajzë prishtinase që jeton në Kanada.

E mbajti të fshehtë, Mc Kresha flet për herë të

Madje u tha se reperi në tetor do e kurorëzojë në martesë dashurinë.

E mbajti të fshehtë, Mc Kresha flet për herë të

Mirëpo pak më parë Kresha ka folur për herë të parë për fejesën dhe në një prononcim për "rtv21.tv" ka thënë se një gjë e tillë nuk është e vërtetë. “Jo s’jom feju! Rren osht!”, ka thënë Kresha.

E mbajti të fshehtë, Mc Kresha flet për herë të

Reperi është pyetur gjithashtu se a është në lidhje, por për këtë ai ka hezituar të përgjigjet.

E mbajti të fshehtë, Mc Kresha flet për herë të

E mbajti të fshehtë, Mc Kresha flet për herë të

E mbajti të fshehtë, Mc Kresha flet për herë të

E mbajti të fshehtë, Mc Kresha flet për herë të

E mbajti të fshehtë, Mc Kresha flet për herë të

E mbajti të fshehtë, Mc Kresha flet për herë të