12 Maj 2019, 15:53

He photographed the Serbian model that offended Albanians, fans oppose Oriola

Postoi foto me modelen serbe që ofendoi shqiptarët, fansat i kundërvihen Oriolës

XING

Postoi foto me modelen serbe që ofendoi shqiptarët, fansat i

Modelja shqiptare, Oriola Marashi, prej disa kohësh ndodhet në Barcelonë ku dhe është bërë pjesë e markës së njohur ndërkombëtare ‘Guess’ dhe pak ditë më parë mori pjesë në sfilitën e saj.

Postoi foto me modelen serbe që ofendoi shqiptarët, fansat i

Oriola ka qenë shumë aktive dhe vazhdimisht nëpërmjet postimeve ka treguar se po e shijon në maksimum këtë eksperiencë dhe se atje ka njohur dhe shumë modele të tjera me të cilat ka krijuar miqësi.

Postoi foto me modelen serbe që ofendoi shqiptarët, fansat i

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në profilin e saj ku shihet përkrahë një modeleje serbe. Kjo foto nuk është pritur mirë nga fansat dhe të shumtë kanë qenë ata që e kanë kritikuar Oriolën që shoqërohet me të pasi modelja në fjalë ka folur shumë herë kundër Shqipërisë dhe Kosovës.

Postoi foto me modelen serbe që ofendoi shqiptarët, fansat i

“Kjo modelja që e ke pranë kur ishte ndeshja  me Serbin në Zvicër dhe ku shqiptarët tanë na bën krenar me golat e tyre që të gjithë i dimë… i ka përqeshur shqiptarët. Gjithashtu ka postuar se si Kosova është e Serbisë. Sidoqoftë modelingu gjë tjetër veç sa për dijeni e dashur.”, i ka shkruar njëri nga fansat teksa Oriola ja ka kthyer.

Postoi foto me modelen serbe që ofendoi shqiptarët, fansat i

“Faleminderit. Është e vërtetë kjo që thua që vajza është nga Serbia por bota e modës është e madhe dhe rastis që këto vajza të jenë të pranishme, pasi janë shumë të pëlqyera. Gjithsesi çka ka ndodhur nuk harrohet.”, ka shkruar Oriola.

Postoi foto me modelen serbe që ofendoi shqiptarët, fansat i

Postoi foto me modelen serbe që ofendoi shqiptarët, fansat i

Postoi foto me modelen serbe që ofendoi shqiptarët, fansat i

Postoi foto me modelen serbe që ofendoi shqiptarët, fansat i

Postoi foto me modelen serbe që ofendoi shqiptarët, fansat i

Postoi foto me modelen serbe që ofendoi shqiptarët, fansat i

Postoi foto me modelen serbe që ofendoi shqiptarët, fansat i