12 Qershor 2023, 20:51

'He provoked the situation with style', Einxhel tells of the first messages with Dagzi after leaving BBV

‘E provokoi situatën me stil’, Einxhel tregon mesazhet e para me Dagzin pas daljes nga BBV

XING

‘E provokoi situatën me stil’, Einxhel tregon mesazhet e para

Historia e Einxhelit dhe Dj Dagz nisi në "Big Brother VIP 1", ndërsa tani dyshja janë prindër të një djali. Einxhel nuk i kursen postimet në rrjete sociale ndërsa së fundmi ka zbuluar bisedat e para me Dagzin pas daljes nga shtëpia.

"Të dua shumë o Einxhel Shkira, Gumnishta", i kishte shkruar Dagzi, si një çun tepër romantik. Mirëpo Einxhel i kishte dënuar një foto të dorës duke i treguar se ende nuk kishte unazë për të mbajtur mbiemrin e tij. 

"Para një viti e provokoi situatën me stil por mungoi ulja në gjunj dhe unaza", ka shkruar Einxhel. 

‘E provokoi situatën me stil’, Einxhel tregon mesazhet e para