11 Qershor 2023, 16:43

'He started drinking', Lorenci talks about the separation of Olsi Bylyku ??and Egli: I introduced them

'Ka filluar alkoolin', Lorenci flet për ndarjen e Olsi Bylykut dhe Eglit: I kam prezantuar unë

XING

'Ka filluar alkoolin', Lorenci flet për ndarjen e Olsi Bylykut

Lorenc Hasrama ka treguar në “Më prit në fundjavë”, detaje nga ndarja e dyshes Olsi Bylyku dhe Egli.

Këngëtari ka treguar se ka qenë ai që i ka prezantuar bashkë dhe se pas ndarjes ka marrdhënie shumë të mirë me të dy.

“Unë me Eglin kemi qenë shok që në gjimnaz. I kam prezantuar unë. Me Olsin njihemi që në fëmijëri. Raportet me ta janë shumë ok. Njerëzit e dinë vetë se çfarë i bënë të lumtur dhe unë u uroj vetëm të mira. Unë edhe Olsi kemi super miqësi, jo më larg se mbrëmë kemi ndenjur në studio deri vonë. Olsi ka filluar të pij pak alkool, unë e mësova në fillim por tani ai po ma jep mua", tha Lorenci.