1 Qershor 2023, 23:09

He was compared to Haland, Kejvina reacts to the ridicule on the network

E krahasuan me Halandin, Kejvina reagon pas talljeve në rrjet

XING

E krahasuan me Halandin, Kejvina reagon pas talljeve në rrjet

Gjatë qëndrimit në Big Brother VIP Kejvina është krahasuar shpesh në rrjet me futbollistin e Manchester City, Erling Haland. Mirëpo modelja e ka marrë me sportivitet këtë paralelizëm dhe këtë e ka treguar me anë të një postimi të bërë së fundmi në Instastory.

E krahasuan me Halandin, Kejvina reagon pas talljeve në rrjet

Ajo ka publikuar një foto nga ashensori duke mos e kursyer një ironizim.

E krahasuan me Halandin, Kejvina reagon pas talljeve në rrjet

“Halandi sot me nerva edhe stylish”, ka shkruar Kejvina.

E krahasuan me Halandin, Kejvina reagon pas talljeve në rrjet

E krahasuan me Halandin, Kejvina reagon pas talljeve në rrjet

E krahasuan me Halandin, Kejvina reagon pas talljeve në rrjet

E krahasuan me Halandin, Kejvina reagon pas talljeve në rrjet