24 Gusht 2018, 15:28

He was naughty in songs with Fifin, you will not believe what Tayna has done with her rival

E shau keq në këngë me Fifin, s'do ta besoni ç'ka bërë Tayna me rivalen e saj

XING

E shau keq në këngë me Fifin, s'do ta besoni

Tre ditë më parë, Fifi publikoi në Youtube këngën e re në bashkëpunim me Lamar, e cila ishte një diss për reperet shqiptare, përfshirë edhe Taynën.

E shau keq në këngë me Fifin, s'do ta besoni

'Cicëronkë, t'u ka bërë shpellë'- thonte ndër të tjera Fifi për Taynën, mirëpo kjo e fundit i ka habitur të gjithë ditën e sotme me një postim në Instastory.

E shau keq në këngë me Fifin, s'do ta besoni

Tayna ka publikuar një selfie ku shfaqet me rivalen që e shau në këngë bashkë me Fifin.

"Ti m'bon diss po njerëzit e dinë realitetin dhe në fund fiton më i miri." "Kjo grua është e bukur si brenda dhe jashtë."- ka shkruar reperja në foton me rivalen e saj, Lamar.

E shau keq në këngë me Fifin, s'do ta besoni