27 Gusht 2018, 15:31

He welcomed Albi's house, video that Alba Hoxha deleted directly after the release

Pozoi në shtëpinë e Albit, ja video që Alba Hoxha e fshiu direkt pas publikimit

XING

Pozoi në shtëpinë e Albit, ja video që Alba Hoxha e fshiu

Albi Nako dhe Alba Hoxha janë dy prej figurave më të komentuar të showbizit shqiptar, të cilët janë përfolur shpesh në mediat rozë për një marrëdhënie të mundshme mes tyre.

Pozoi në shtëpinë e Albit, ja video që Alba Hoxha e fshiu

Megjithëse kanë mohuar gjithçka, së fundmi Alba është kapur "mat" në shtëpinë e Albi Nakos. Pasi koreografi publikoi një foto nga pishina në profilin e tij në Instagram, edhe Alba ka publikuar një video ku shfaqej duke kërcyer në ambjentin e të njëjtës pishinë.

Pozoi në shtëpinë e Albit, ja video që Alba Hoxha e fshiu

Mirëpo, pasi fansat e vunë re këtë detaj, balerina e ka fshirë menjëherë nga profili i saj videon që u ruajt nga 'Intv'.