6 Gusht 2018, 17:13

He will represent us in the Miss Universe, but you will not believe how long the Treasury is

Do na përfaqësojë në Miss Universe, por nuk do ta besoni sa e gjatë është Trejsi

XING

Do na përfaqësojë në Miss Universe, por nuk do ta besoni sa

Trejsi Sejdini tashmë njihet nga të gjithë, jo vetëm pasi fitoi kurorën e "Miss Universe Albania", por modelja edhe më parë ishte e famshme për shkak të videove ku bënte sherr apo fotove provokuese me të cilat tërhiqte shpesh vëmendjen. 

Do na përfaqësojë në Miss Universe, por nuk do ta besoni sa

Megjithatë tani që do të përfaqësojë Shqipërinë në "Miss Universe" të gjithë sytë janë nga Trejsi dhe padyshim kjo e ka kthyer modelen edhe në një nga vajzat më të komentuara në media. 

Do na përfaqësojë në Miss Universe, por nuk do ta besoni sa

Së fundmi edhe Trejsi i ka lejuar ndjekësit t'i bëjnë pyetje me anë të opsionit të ri të Instagramit. Një prej ndjekësve e pyet Trejsin sa e gjatë është dhe modelja zbulon se është 1.82cm, një gjatësi perfekte kjo për një modele.

Do na përfaqësojë në Miss Universe, por nuk do ta besoni sa

Do na përfaqësojë në Miss Universe, por nuk do ta besoni sa