9 Gusht 2018, 10:43

Heavy in Elbasan / 25-year-old car crashes two parents and one-year-old child

E rëndë në Elbasan/ 25-vjeçari përplas me makinë prindërit dhe fëmijën 1-vjeç

XING

E rëndë në Elbasan/ 25-vjeçari përplas me makinë

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesit e ditës së sotme në Elbasan, ku një djalë i ri i moshës 25-vjeçare ka aksidentuar me makinë dy prindër dhe fëmijën e tyre 1-vjeç.

E rëndë në Elbasan/ 25-vjeçari përplas me makinë

Aksidenti ka ndodhur në aksin Elbasan-Librazhd, në fshatin Mengël , por fatmirësisht ata janë jashtë rrezikut për jetën. Shtetasit me iniciale K.V  26 vjeç, M.Sh 25 vjeç si dhe fëmija A.V  1 vjeç u dërguan menjëherë në spital dhe morën ndihmën e parë.

E rëndë në Elbasan/ 25-vjeçari përplas me makinë

Ndërkohë 25-vjeçari Indrit S.  i cili është banues në fshatin Mangël është arrestuar nga policia.

E rëndë në Elbasan/ 25-vjeçari përplas me makinë