19 Gusht 2018, 00:15

Here's evidence that Genc Prelvukaj is the first man to Eni Koci

E mbani mend Kumudin te 'Sarasvatiçandra'? Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar

XING

E mbani mend Kumudin te 'Sarasvatiçandra'? Nuk do ta besoni sa

Seriali "Sarasvatiçandra" i transmetuar në Shqipëri dy vite më parë ishte shumë i ndjekur dhe aktorët vazhdojnë të mbeten të preferuarit e publikut sidomos aktorja bukuroshe Jennifer Winget që luante "Kumudin".

E mbani mend Kumudin te 'Sarasvatiçandra'? Nuk do ta besoni sa

Në serialin aktoren e shihnit gjithnjë të veshur me veshje tradicionale, por në jetën reale Jennifer është ndër femrat e veshura më me stil në Indi.

E mbani mend Kumudin te 'Sarasvatiçandra'? Nuk do ta besoni sa

Së fundmi ajo ka bërë një ndryshim në pamje duke i prerë flokët e saj të gjatë. Në foton e fundit të publikuar në Instastory bukuroshja shfaqet me flokë të shkurtra dhe me syze. Jennifer vazhdon aktrimin dhe aktualisht po luan në një prej serialeve më të ndjekur në Indi "Bepannah"./Xing.al

E mbani mend Kumudin te 'Sarasvatiçandra'? Nuk do ta besoni sa