23 Dhjetor 2022, 16:05

Binjakët lekë, Virgjëresha fejesë, Meri ka super lajme për shenjat e horoskopit

XING

Binjakët lekë, Virgjëresha fejesë, Meri ka super lajme

Dashi
Nje ceshtje pune ju fut ne dilema dhe ne inat meqe tani keni marre vrrull te madh.

Demi
Hena e re ne Bricjap ju fton per nje plan te ri apo udhetim jashte. Por nje pengese ligjore sapo ka filluar prape.

Binjaket
Do vijne leke, por do t'i mbani te fshehura. Po e moren vesh do ju humbin neper duar.

Gaforrja
Nje propozim per bashkepunim apo fejese. Por nderkohe nje pune duhet te perfundoj pasi ka mbetur ne fije te perit.

Luani
Nje shperthim nga ana juaj jo se do bej ndonje ndryshim te madh por te pakten do ju rrisi vetbesimin.

Virgjeresha
Kjo hene e re ju sjell nje lajm shume te mire ne jeten personale. Nje fejese ndoshta.

Peshorja
Do ndryshoni ambjent ose do rregulloni shtepine. Po mund te beni edhe nje udhetim qe do ju mbetet ne mendje.

Akrepi
Ajo qe s'ju vret ju bene me te forte. Koha per te ecur para me cfaredo mundesie qe te keni. Madje dhe me karoce me guzhineta.

Shigjetar
Leke dhe dashuri ju sjell hena e re. Ne fakt keto nuk e favorizojne te dyja njekohesisht njera tjetren.

Bricjapi
Hena e re ne shenjen tuaj do sjel nje ndryshim ne jeten tuaj personale qe do mbahet mend per sherin qe do provokoj.

Ujori
I thoni vetes mjaft u lodhet dhe u menduat. Jeta ju pret aty ku e late nga fundi i gushtit. Rrembejeni!

Peshqit
Nje ndikim pozitiv ne shoqeri do ju zbrazi xhepin pa e kuptuar. Ndoshta sakrifica do shtrihet pertej mundesive.